Commissies

Hieronder staat het overzicht van de commissies die binnen Delta aanwezig zijn.

Technische Commissie

technischecommissie@vvvdelta.nl

Naam
Cynthia Slotboom
Kevin Bouhuizen
Lara Vlasman
Naomi Dommerholt
Sander Liebens
Victoria Moek

Jeugdcommissie

jeugdcommissie@vvvdelta.nl

Naam/EmailFunctie
Wouter van MierloJeugdzaken (bestuur)
Marijn de Bruin minicoordinator@vvvdelta.nlMini-coördinator
Maaike Knot Wedstrijdsecretaris Jeugd
Menno van Lopik Jeugd TC
 

Recreantencommissie

recreantencommissie@vvvdelta.nl

Naam
Cor Fransen
Lennaert Pruijs
Hanneke Vons
Martijn van Donselaar
Sylvester de Nooijer

Beachcommissie

beach@vvvdelta.nl

Naam
Leo Klink
Anton Poortman
Paul Waasdorp

Vertrouwenspersonen

vertrouwenspersonen@vvvdelta.nl

Naam
Eelco Kodde
Wouter van Mierlo
Maaike Knot

Scheidsrechterscoördinator

scheidsrechterscoordinator@vvvdelta.nl

Naam
Lisanne Zwinkels

Ledenadministratie

ledenadministratie@vvvdelta.nl

NaamFunctie
Jasper van AmstelSysteembeheer
Nadine WennersbuchSecretaris (bestuur)

Feestcommissie en Lustrumcommissie

feestcommissie@vvvdelta.nl

Naam
Bas Schoutens
Jet Beek
Thomas van der Maarel
Lotte Schuurman
Elmer Jacobs
Irina Chiscop
Manon van Haren

Promotie en sponsoringscommissie

promotie@vvvdelta.nl

Naam
Pien Meijerink
Natasja Oostrum
Victoria Moek
Lucie Oude Luttikhuis
Wouter van Mierlo

Waarderingscommissie

Naam
Marco Gronsveld
Jolien Steenweg

Kascommissie

Naam
Alle de Jong
Paul Waasdorp

Websitecommissie

websitecommissie@vvvdelta.nl

Naam/EmailFunctie
Pieter-Jan DewitteWebserverbeheer
– Vacature – 

Commissie van Beroep

Naam
– Vacature –
– Vacature –
– Vacature –