Commissies

Hieronder staat het overzicht van de commissies die binnen Delta aanwezig zijn.

Vertrouwenspersonen

vertrouwenspersonen@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Eelco Kodde
Stan Beek
Maaike Knot

Ledenadministratie

ledenadministratie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Jasper van Amstel Systeembeheer
Rosanne Breedveld Secretaris (bestuur)

Commissie van Beroep

Naam/Email Functie
– Vacature –
– Vacature –
– Vacature –

Websitecommissie

websitecommissie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Pim Besseler webbeheer
Pieter-Jan Dewitte mailinglijsten

Feestcommissie en Lustrumcommissie

feestcommissie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Hans Pacejka
Bas Schoutens
Jet Beek
Thomas van der Maarel
Anouk van Heist
Lotte Schuurman
Elmer Jacobs

Jeugdcommissie

jeugdcommissie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Wouter van Mierlo Jeugdzaken (bestuur)
Marijn de Bruin minicoordinator@vvvdelta.nl Mini-coördinator
Stan Beek
Suzanna Zwanenburg
Menno van Lopik  Jeugd TC
Maaike Knot

Kascommissie

Naam/Email Functie
Paul Waasdorp
Monica Gronsveld

Recreantencommissie

recreantencommissie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Con Goedman Voorzitter
Cor Fransen Kerkpolder (bestuur)

Scheidsrechterscoördinator

scheidsrechterscoordinator@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
André Griemink

Waarderingscommissie

Naam/Email Functie
Marco Gronsveld
Jolien Steenweg

Technische Commissie

technischecommissie@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Arnout Eykelhoff
Rob Steenweg
Peter Verzeide
Rosanne Brinkhuis

Beachcommissie

beach@vvvdelta.nl

Naam/Email Functie
Leo Klink
Anton Poortman