Bestuur

Het hele bestuur is te bereiken via bestuur@vvvdelta.nl

Functie Email Naam
Voorzitter voorzitter@vvvdelta.nl Cor Fransen
Secretaris secretaris@vvvdelta.nl Rosanne Breedveld
Penningmeester penningmeester@vvvdelta.nl Bas Schoutens
Wedstrijdsecretaris wedstrijdsecretaris@vvvdelta.nl Kees de Vroege
Coördinator Recreanten recreanten-coordinator@vvvdelta.nl Cor Fransen
Jeugdzaken

Externe PR

jeugdcoordinator@vvvdelta.nl

promotie@vvvdelta.nl

Wouter van Mierlo
Interne PR promotie@vvvdelta.nl vacature
Technische Zaken vacature
Faciliteiten(materiaal, shirts) faciliteiten@vvvdelta.nl Lina Eisermann