Eindstand seizoen 19/20 bekend en voorbereiding nieuw seizoen gestart

De Competitie is is stopgezet en de eindresultaten zijn bekend! VVV Delta heeft een goed seizoen gekend. 4 teams zijn gepromoveerd maar 2 teams zijn helaas net niet gepromoveerd door het ingekorte seizoen.

Volgend jaar willen we deze twee gemiste promoties alsnog proberen te verzilveren. Zowel Heren 1 als Dames 1 zijn gepromoveerd! Komend seizoen is doel om Heren 1 hoog in de derde divisie laten spelen en het Dames 1 hoog in de promotieklasse.

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn bij ons al begonnen. Heb je ambitie en ben je gek van volleybal? meld je dan aan bij de TC (technische commissie) : tc@vvvdelta.nl

Ook zijn wij nog opzoek naar versterking voor onze jeugdteams, wil jij een keertje mee trainen? Stuur dan een mail naar: jeugdcommissie@vvvdelta.nl